شاخصه های دیگر سونوگرافی چیست؟

عکس های جالبی که با رادیولوژی گرفته شده!
آذر ۲۵, ۱۳۹۵
عکسبرداری رنگی به چه صورت انجام می شود؟
آذر ۲۸, ۱۳۹۵

شاخصه های دیگر سونوگرافی چیست؟

سونوگرافی فقط برای بارداری نیست!

سونوگرافی تشخیصی پزشکی یک انتخاب حرفه ای عالی می باشد. با بیماران زیادی به مرور در ارتباط هستید، و لحظه های مهم زندگی را با بیماران بدون حتی گرفتن تصمیم گیری های پزشکی تجربه می کنید. متاسفانه عکس هایی که سونوگرافرها تهیه می کنند خیلی کامل نیست و بیشتر افراد حتی نمی توانند تصویر واضحی از آن را ببینند که سونوگرافر چه کار می کند.

۵ مورد هستند که باید درباره سونوگرافی تشخیصی پزشکی بدانید. به شما ایده بهتری از این شغل ممکن است بدهد :

جا دارد بگوییم که سونوگرافی فقط برای بارداری نیست.

بیشتر مردم این حرفه سونوگرافر تشخیصی پزشکی یا تکنسین اولتراسوند را همراه با بارداری می دانند اما این کار چندین فرصت متفاوت دارد که می توان از آن انتخاب کرد. برخی ممکن ها برای مدرک این کار می باشد که شامل عکسبرداری و تشخیص می باشد که برای درمان یکسری شرایط می باشد مانند :

شکم، سینه، قلب، رگ های خونی، اسکلتی عضلانی

شاخصه های دیگر سونوگرافی چیست؟

این تکنولوژی تشخیصی هم چنین می تواند با MRI، CAT اسکن، X-Ray و دیگر مدل های پزشکی هسته ای تشخیصی که با دقت طیف گسترده ای از بافت های سالم را شناسایی می کند. سونوگرافی می تواند بسیار مفید باشد، به ویژه وقتی که برای تصویربرداری دیگری استفاده می شود. برای انجام عمل جراحی دقیق تر و قبل از برش زدن ناحیه جراحی، برای جراح نشان داده می شود.

سونوگرافی پزشکی طاقت فرسا می باشد :

بیشتر وقت ها فیلم یا ویدیوهایی در تلویزیون از سونوگرافرها نشان داده می شود، نشسته اند و دارند مثلا خانم بارداری را سونوگرافی می کنند. با این حال همیشه گرفتن یک تصویر درست توسط سونوگرافی همه چیزی نیست که او نیاز دارد به عنوان بخشی از کارش انجام دهد. بیشتر سونوگرافرهای پزشکی تمام وقت کار می کنند و حتی برخط و ساعت های آخر هفته هستند. این بار یک سونوگرافر پزشکی پیاده به سمت اتاق بیماران می رود یا حتی در طی عکسبرداری می ایستد. نه تنها آن ها ایستاده هستند که گاه نیاز است بیمار را همراهی کنند تا عکسبرداری انجام دهد، یا حتی آن هایی که قادر به حرکت نیستند.

تماس باما
آدرس